Familiezondag met Charlotte Dematons!
terug naar overzicht
26 maart 2023
Nationaal Onderwijsmuseum Burgemeester de Raadtsingel 97
Dordrecht
-
11:00 tot 17:00 uur
Familiezondag met Charlotte Dematons! Op 26 maart is het familiezondag en feest in het Onderwijsmuseum: kinderboekenillustratrice Charlotte Dematons komt naar het museum! Workshop ABC Leparello maken 11.30 – 12.45 uur geeft Charlotte Dematons een workshop voor kinderen vanaf 6 jaar tot 9 jaar. Kinderen gaan onder begeleiding van Charlotte aan de slag met een ABC – leparello. Dit is een soort boekje, piepklein met 26 pagina’s, voor elke letter een. Deelnamekosten 5 euro. Aanmelden en betalen kan via de volgende link: Tickets | Onderwijsmuseum Kijken, praten en leren met Charlotte Dematons in het Letterbos 13.30 – 14.00uur – Heb je een vraag voor Charlotte Dematons? Of ben je nieuwsgierig hoe Charlotte kijkt? Wil je weten hoe Charlotte al die mooie tekeningen en boeken maakt of wil je graag iets aan haar vertellen? Kom dan om 13.30 uur naar het Letterbos (in de tentoonstelling boom roos vis) en zoek een fijn plekje. Tot ongeveer 14.00 uur beantwoordt Charlotte (bijna) al jouw vragen! Aanmelden is niet nodig, wel kan je er alleen bij zijn met een toegangskaartje tot het museum! Voorleesfeestje 14.30uur – Stichting Voorlezen verzorgt een voorleesfeestje. Dit voorleesfeestje is voor kinderen van 4 – 8 jaar. Plof neer en luister naar een mooi verhaal. Aanmelden voor het voorleesfeestje kan via de site van Stichting Voorlezen daarnaast dien je een toegangskaartje tot het museum te hebben. Naast deze leuke activiteiten met Charlotte Dematons, kan je ook andere leuke dingen in het Onderwijsmuseum doen. Je kan op avontuur in het Letterbos met het Letterpaspoort (vanaf 4 jaar) of de speurtocht met de escaperoom De Griezelbus doen (vanaf 8 jaar). Ook het letterLAB is open met leuke spelletjes en een knutselactiviteit. Ook het museum café heeft tijdens de familiezondagen een speciale aanbieding voor gezinnen.
Herinnering
Stuur mij een herinnering een week voordat dit evenement plaatsvindt:
De leukste uitjes met kinderen in de Betuwe
De Betuwe ligt precies tussen onze drie regio’s Utrecht, Nijmegen en Den Bosch in. Het leuke aan de Betuwe is de veelzijdigheid. Zoals de historische plaatsen Tiel en Culemborg, met allerlei gezellige kidsproof koffie- lunch- en dineradresjes! Of lekker varen langs de kronkelige rivier, maar ook het landelijke, zoals de uitgestrekte fruitboomgaarden met hun prachtige bloesem. Op deze manier komen cultuurhistorie en natuur op een mooie manier samen. Je hoeft je hier echt nooit te vervelen!
Bekijk hier de activiteiten
Vacature: Freelance tekstschrijver
Heb jij iets te veel vrije tijd en wil je die tijd graag vullen met schrijven over leuke dingen voor je vrije tijd? Dat komt goed uit. Vrijetijdkrant zoekt een freelance tekstschrijver, die zijn schrijfskills graag wil inzetten in de evenementenwereld.
Bekijk de vacature

Vrijetijdkrant gemist?
Bekijk onze laatste edities van de krant online.
Nooit meer een evenement missen?
Maak je eigen profiel en blijf op de hoogte van evenementen uit jouw regio en interesse.