Piano Day 2023: Felix Justin
terug naar overzicht
25 maart 2023
Goede Rede Concerten
Almere
-
15:00 uur
Klik hier voor de website
In dit 2e concert van Piano Day 2023: Felix Justin. Op ons verzoek speelt Felix muziek van Indonesische componisten. Wonderschoon! Felix Justin komt oorspronkelijk uit Indonesiƫ en heeft zowel zijn bachelor- als zijn masterstudie piano cum laude behaald aan het Utrechts Conservatorium. Daarnaast heeft hij gestudeerd in Londen en Wenen. Hij heeft een indrukwekkende staat van dienst als solist en kamermusicus in binnen- en buitenland. Felix maakt deel uit van het Samsakta Duo en speelt daarnaast veel in duo met diverse andere zangers en instrumentalisten. Hij is een veelgevraagd begeleider. Wij kennen Felix Justin ook als pianodocent bij CKV Almere. Programma: Muziek van de Indonesische componisten Trisutji Kamal en Jaya Suprana.
Herinnering
Stuur mij een herinnering een week voordat dit evenement plaatsvindt:
De leukste uitjes met kinderen in de Betuwe
De Betuwe ligt precies tussen onze drie regio’s Utrecht, Nijmegen en Den Bosch in. Het leuke aan de Betuwe is de veelzijdigheid. Zoals de historische plaatsen Tiel en Culemborg, met allerlei gezellige kidsproof koffie- lunch- en dineradresjes! Of lekker varen langs de kronkelige rivier, maar ook het landelijke, zoals de uitgestrekte fruitboomgaarden met hun prachtige bloesem. Op deze manier komen cultuurhistorie en natuur op een mooie manier samen. Je hoeft je hier echt nooit te vervelen!
Bekijk hier de activiteiten
Vacature: Freelance tekstschrijver
Heb jij iets te veel vrije tijd en wil je die tijd graag vullen met schrijven over leuke dingen voor je vrije tijd? Dat komt goed uit. Vrijetijdkrant zoekt een freelance tekstschrijver, die zijn schrijfskills graag wil inzetten in de evenementenwereld.
Bekijk de vacature

Vrijetijdkrant gemist?
Bekijk onze laatste edities van de krant online.
Nooit meer een evenement missen?
Maak je eigen profiel en blijf op de hoogte van evenementen uit jouw regio en interesse.