De Gelderse Dag
terug naar overzicht
25 september 2026
Provincie Gelderland
Arnhem
Klik hier voor de website
Ontbijt, ontdek, ontmoet Wist jij dat? Als Gelderlander leef je tussen fantastische initiatieven, prachtige mensen en bijzondere plekken. Er is zóveel te ontdekken. Overal om ons heen!
Daarom vieren we één keer per jaar De Gelderse Dag. Op elke 4e zaterdag van september delen we in Gelderland alles wat ons lief is. Samen en met elkaar. De Gelderse Dag 2026 valt op 26 september.
We starten met een Gelders ontbijt. Aan lange tafels op bijzondere plekken waar iedereen mag aanschuiven. Overdag is er van alles te zien en te beleven met een Gelders Kijkje Bij. Van een buurtmoestuin tot tentoonstelling.
Van een brouwerij tot kasteel. De deuren staan open.
Herinnering
Stuur mij een herinnering een week voordat dit evenement plaatsvindt:
De leukste uitjes met kinderen in de Betuwe
De Betuwe ligt precies tussen onze drie regio’s Utrecht, Nijmegen en Den Bosch in. Het leuke aan de Betuwe is de veelzijdigheid. Zoals de historische plaatsen Tiel en Culemborg, met allerlei gezellige kidsproof koffie- lunch- en dineradresjes! Of lekker varen langs de kronkelige rivier, maar ook het landelijke, zoals de uitgestrekte fruitboomgaarden met hun prachtige bloesem. Op deze manier komen cultuurhistorie en natuur op een mooie manier samen. Je hoeft je hier echt nooit te vervelen!
Bekijk hier de activiteiten
Vrijetijdkrant gemist?
Bekijk onze laatste edities van de krant online.
Nooit meer een evenement missen?
Maak je eigen profiel en blijf op de hoogte van evenementen uit jouw regio en interesse.












