StoryTrail stadswandeling Arnhem
terug naar overzicht
12 juni 2022
Binnenstad Arnhem
Arnhem
-
14:00 tot 15:30 uur
Klik hier voor de website
Een avontuurlijke ontdekkingsreis vol historische verhalen: dat is de StoryTrail stadswandeling Arnhem. Op zondag 12 juni neemt verteller Phileas van Theatergezelschap Stadsavonturen zijn publiek mee naar het verre verleden. In het prachtige decor van de binnenstad wekt verteller Phileas het Arnhem van de 15e en 16e eeuw tot leven. Toen werd de stad bestuurd door Hertog Karel: een sluw staatsman die altijd op zoek was naar meer macht. Karel was een man die net zo gemakkelijk oorlog voerde als vrede sloot. Daarbij vertrouwend op zijn keiharde legeraanvoerder Maarten van Rossum en… een geheimzinnige waarzegster. Phileas neemt je mee door de stad: van de Grote Kerk naar het Duivelshuis en van de Hel naar de Hemel. Je bent de eerste straathoek nog niet om of je zit al middenin een spannend historisch verhaal. Zo wandel je dwars door de bewogen stadsgeschiedenis. Ga mee en geniet van vertellingen vol avontuur, vaart en humor. De StoryTrail stadswandeling Arnhem begint op zondag 12 juni 2022 om 14:00 uur. Reserveren is noodzakelijk: www.StoryTrail.nl/stadswandeling/arnhem. Reserveer nu met kortingscode STORYTRAIL-337XVT en betaal slechts € 15,50 per persoon (kind: € 9,79).
Herinnering
Stuur mij een herinnering een week voordat dit evenement plaatsvindt:
De leukste uitjes met kinderen in de Betuwe
De Betuwe ligt precies tussen onze drie regio’s Utrecht, Nijmegen en Den Bosch in. Het leuke aan de Betuwe is de veelzijdigheid. Zoals de historische plaatsen Tiel en Culemborg, met allerlei gezellige kidsproof koffie- lunch- en dineradresjes! Of lekker varen langs de kronkelige rivier, maar ook het landelijke, zoals de uitgestrekte fruitboomgaarden met hun prachtige bloesem. Op deze manier komen cultuurhistorie en natuur op een mooie manier samen. Je hoeft je hier echt nooit te vervelen!
Bekijk hier de activiteiten
Vacature: Freelance tekstschrijver
Heb jij iets te veel vrije tijd en wil je die tijd graag vullen met schrijven over leuke dingen voor je vrije tijd? Dat komt goed uit. Vrijetijdkrant zoekt een freelance tekstschrijver, die zijn schrijfskills graag wil inzetten in de evenementenwereld.
Bekijk de vacature

Vrijetijdkrant gemist?
Bekijk onze laatste edities van de krant online.
Nooit meer een evenement missen?
Maak je eigen profiel en blijf op de hoogte van evenementen uit jouw regio en interesse.