Gedeelde Ervaringen #2 – Immigratie
terug naar overzicht
3 maart 2026
GIGANT
Gigant
Klik hier voor de website
Afgelopen november onderzocht een diverse groep deelnemers wat ‘immigratie’ voor hen betekent en hoe het hen raakt. Ze deelden persoonlijke perspectieven en lieten via ‘emotionele netwerken’ hun uitwisselingen elkaar beïnvloeden. Sindsdien heeft het team van English Theater Apeldoorn een toneelstuk gebaseerd op deze inspiraties geschreven en zijn ze begonnen met de repetities. Je bent nu van harte uitgenodigd om een speciale repetitie bij te wonen om dit work-in-progress te zien en enkele scènes vanuit het perspectief van verschillende personages te bespreken.
Ben jij erbij? 3 maart 2026 19:30 – 21:30 GIGANT Apeldoorn Gratis (en je staat op de gastenlijst voor de eindvoorstelling op 21 juni) Let op: deze activiteiten zijn in het Engels.
Herinnering
Stuur mij een herinnering een week voordat dit evenement plaatsvindt:
De leukste uitjes met kinderen in de Betuwe
De Betuwe ligt precies tussen onze drie regio’s Utrecht, Nijmegen en Den Bosch in. Het leuke aan de Betuwe is de veelzijdigheid. Zoals de historische plaatsen Tiel en Culemborg, met allerlei gezellige kidsproof koffie- lunch- en dineradresjes! Of lekker varen langs de kronkelige rivier, maar ook het landelijke, zoals de uitgestrekte fruitboomgaarden met hun prachtige bloesem. Op deze manier komen cultuurhistorie en natuur op een mooie manier samen. Je hoeft je hier echt nooit te vervelen!
Bekijk hier de activiteiten
Vrijetijdkrant gemist?
Bekijk onze laatste edities van de krant online.
Nooit meer een evenement missen?
Maak je eigen profiel en blijf op de hoogte van evenementen uit jouw regio en interesse.












