Mallejan Kleinkunst festival
terug naar overzicht
6 april 2026
Coninckstraat 60
Amersfoort
-
13:30 tot 19:00 uur
Op maandag 6 april 2026 (tweede Paasdag) vindt de zevende editie van het Mallejan Kleinkunst Festival Amersfoort plaats. Mallejan is een theaterwandeling langs diverse locaties in de binnenstad van Amersfoort. Er zijn voorstellingen op meer dan 10 podia met optredens van David van Rosmalen, Maaike Dirkje Hop, Amsterdam Allooi, Robin Bleeker, Mart Hillen, Fay Lovsky & Gerrie Hondius, De Vriendelijke Stiefvaders, Rosa da Silva & Vera Marijt, Roel C. Verburg, Pieter Jouke en Farida Laan.
In Theater De Lieve Vrouw brengen Luca Warmer, Roos Vervelde en Rikkert van Huisstede een hartverwarmende hommage aan Brigitte Kaandorp. Laat je verrassen en geniet van drie optredens én de grote finale in Flint. Stel je eigen route samen op Mallejanfestival.nl. (Foto: Bert Woudstra)
Herinnering
Stuur mij een herinnering een week voordat dit evenement plaatsvindt:
De leukste uitjes met kinderen in de Betuwe
De Betuwe ligt precies tussen onze drie regio’s Utrecht, Nijmegen en Den Bosch in. Het leuke aan de Betuwe is de veelzijdigheid. Zoals de historische plaatsen Tiel en Culemborg, met allerlei gezellige kidsproof koffie- lunch- en dineradresjes! Of lekker varen langs de kronkelige rivier, maar ook het landelijke, zoals de uitgestrekte fruitboomgaarden met hun prachtige bloesem. Op deze manier komen cultuurhistorie en natuur op een mooie manier samen. Je hoeft je hier echt nooit te vervelen!
Bekijk hier de activiteiten
Vrijetijdkrant gemist?
Bekijk onze laatste edities van de krant online.
Nooit meer een evenement missen?
Maak je eigen profiel en blijf op de hoogte van evenementen uit jouw regio en interesse.












